Alçıpan Bölme Duvar İşlemleri

ALÇIPAN UYGULAMASI

alcipan

MTS Dekorasyon alçıpan duvar imalatında sunduğu hizmetler ile tercih edilir bir marka haline dönüşmüştür. Yüzlerce yaptığımız uygulamalar sonrası ekibimizdeki tüm personeller alçıpan duvar çalışması yapabilmektedir. Günümüzde alanların verimli kullanılması için odalar birkaç bölmeye ayrılabiliyor. Uzaktan çalışma modeli ile şirketlerdeki toplantı odaları artık kullanılmıyor. Bu durumda ofis ihtiyacı olan ya da mevcut ofisini genişletmek isteyen tüm müşterilerimiz için alçıpan duvar çalışması yaparak istedikleri hizmeti sunuyoruz.

Evlerde bulunan baca çıkıntıları yahut odalarda bulunan kiriş çıkıntıları oda görünümüne zarar vermektedir. Yapılan alçıpan duvar çalışmaları ile alanlar düzleştirilerek niş çalışmaları yapılabilmektedir. Dolayısıyla eskiden atıl olarak kullanamadığımız ev içi alanlarımızı bir niş tasarımı ile aktif olarak kullanabilirsiniz. Bu alanlarda yapılacak alçı boya çalışmaları ile de niş alanınızı özelleştirebilirsiniz.

Alçıpan duvarlar yapılırken alçıpan profillerden faydalanılmaktadır. Köşeler birbirine alçıpan profilleri ile bağlı kalmaktadır. Alçıpan ustası ekibimizdeki arkadaşlarımız isteğinize göre alçıpan duvar çalışmalarını gerçekleştirmektedir.

Alçıpan ile sadece bölme duvar çalışması değil asma tavan çalışmaları da yapılmaktadır. Böylece spot asmatavan çalışmaları da tarafımızdan yapılmaktadır. Gerekli olan elektrik tesisatı ve led döşeme çalışması da firmamız tarafından yapılmaktadır. Böylece elektrikçi ustasına gerek kalmadan ekibimiz anahtar teslim alçıpan tavan yapılmaktadır.

Alçıpan duvar fiyatlarını öğrenmek isteyen müşterilerimiz yapı malzeme firmalarından fiyatları takip edebilirler. Araştırmalarımıza göre en çok alçıpan duvar fiyatları koçtaş üzerinden sorgulandığı görülmüştür. Firmamızdan beğendiğiniz modeli belirterek aynı ürünü de tedarik edebiliriz. Böylece alçıpan uygulayacağınız alanın ölçülerine göre ürünü sorun yaşamadan tedarik ediyor olursunuz.

Bilgi Talep Formu

Lütfen formu eksiksiz doldurunuz.