Boya Ustası Arıyorum

Boyacı Ustası | Tüm Malzemeler Dahil Boya Badana Fiyatı 1500 TL

Boya Ustası

Ev veya iş yeriniz için aradığınız boya ustasını bulmak için birçok kriter bulunmaktadır. Kullanılan boya malzemesinden ekipmanına ve güvenlik önlemlerine kadar her bir boya badana çalışması boya ustası için ayrı bir projedir.

boya-ustasi

Ev veya iş yerinizin bir kısmı dahi olsa diğer bölgeler ile uyumlu olması, renklerin tercihi hepsi birer uzmanlık alanıdır. Boya ustasına vereceğiniz malzemeler ile evinizi veya iş yerinizi boyatma talebiniz çok basit bir işlem değildir. Boya badana işine aşık olan boya ustaları ile karşılaşmanız dileğiyle.

Boya Ustasının Dikkat Ettikleri Nelerdir?

Ev veya iş yerinizin boya badana çalışmasını yapacak usta ile anlaşmadan önce bir boya ustası aşağıdaki durumları kontrol etmektedir.

 • Boya badana çalışma planının hazırlanması
 • Boya badana yapılacak yerin yapı durumu
 • Boya badana çalışması öncesinde yapılması gereken inşaat çalışmaları
 • Boya badana yapılacak alandaki eşya durumu
 • Boya badana yapılacak alanda alınacak güvenlik tedbirleri
 • Boya badana işinde kullanılacak ekipmanlar

Bugün boya ustasına 1+0 dairenizi de boyatmak isteyebilirsiniz bir iş yerinizi de boyatmak isteyebilirsiniz ya da bir fabrika binanızı. İş alanı küçük de olsa büyük de olsa yukarıda saydığımız özellikler boya badana işinin ne kadar kaliteli olacağını gösteren hususlardır. Boya ustası bunlara ne kadar çok önem verirse işi de o kadar kaliteli olacaktır.

Ev veya iş yerini boyatmak isteyen müşterilerimizin bir boyacı gözünden işine nasıl sahip çıkması gerektiğini de yine bu maddeler üzerinden anlayabilirsiniz.

Boya badana yaptıracağınız ev veya iş yerinizde en az 1 sene kalacağınızı düşündüğünüzde sağlıklı bir boya malzemesinin ne kadar önemli olduğunu göreceksinizdir. Uyku zamanlarınızda duvarınızdaki boyanın dışarıya verdiği etki bile size önemli ölçüde fayda ya da zarar sağlayabilir. Boyaya bu anlamda sadece görüntü olarak bakmak yanlış olacaktır.

Boyaci Fiyatlari

Firmamız boya badana işlemleri için çalışmalarını İstanbul Anadolu yakasında sağlamaktadır. Boya badana işleminin dışında bir tadilat veya dekorasyon işi olduğunda tüm Türkiye’ye hizmet verir durumda olduğumuzu da özellikle belirtmek isteriz.

Boyacı fiyatları olarak müşterilerimiz bizleri aradığında aşağıdaki soruları kendilerine yöneltiriz.

 • Evin toplam alanı kaç m2 dir?
 • Ev oda sayısı nedir?
 • Boya badana haricinde ek olarak istenen bir işlem var mıdır?
 • Ev boş mudur yoksa eşyalı mıdır?
 • İstanbul’un hangi semtinde boya badana çalışması yapılacaktır?

Bu sorularımıza yanıt aldıktan sonra adam / gün hesabı yapılarak müşterimize en uygun boyacı fiyatımızı veririz.

Genel olarak belirtmek gerekirse boyacı fiyatlarımız aşağıdaki gibidir.

Daire Tipi Boyacı Fiyatı Fiyat Tarihi
1+1 Daire Boyacı Fiyatı 1500 TL den başlamaktadır. 2022
2+1 Daire Boyacı Fiyatı 2250 TL den başlamaktadır. 2022
3+1 Darie Boyacı Fiyatı 3250 TL den başlamaktadır. 2022
Fiyatlarımıza tüm boya ve malzemeler dahildir. Tamir ve tadilat durumuna ve malzeme kalitesine göre fiyatlar değişiklik gösterebilmektedir. Ücretsiz keşif hizmeti için bizlere her zaman ulaşabilirsiniz. 0532 395 13 41

Örnek Çalışmalarımız

Boya Badana işlemleri dışında eviniz için gerekli olan tüm tadilat ve dekorasyon işlerini de yapmaktayız.

Bizlere iletişim bilgilerimizden şu anda ulaşarak en doğru boyacı fiyatını alabilirsiniz.

Anahtar Kelimeler: Ev boyatmak ne kadar 2022?, Boyacı fiyatı ne kadar? Boya Ustası nedir? Bir usta günde kaç m2 boya yapar? 1 oda kaç saatte boyanır? Ev boyama kaç TL tutar? Ev boyama kaç TL tutar? 50 m2 ev kaça boyanır?Üç artı bir ev kaç günde boyanır? Bir ev kaç yılda bir boyanır?

Web sitesinin hosting süresi doldu ve yakında yayından kalkacaktır. Web tasarım sorumlunuzla iletişim kurarak hosting süresini uzatabilirsiniz.