Pendik'te Ev Boyama Hizmeti Detayları

Pendik Ev Boyama | MTS Dekorasyon | Boya Dahil Süper Fiyat

Pendik Ev Boyama Hizmeti

MTS Dekorasyon İstanbul Anadolu yakasının tamamında boya badana hizmetinde kampanya başlatmıştır. Özellikle Pendik ev boyama hizmeti arayan müşterilerimiz bu kampanya ile firmamıza başvurarak indirimden yararlanmaktadır.

Pendik Ev Boyama Hizmeti Hakkında

Firmamız Pendik içerisinde evini boyatmak isteyen tüm müşterilerimize yardımcı olmaktadır. Boya dahil 1500 TL den başlayan 2022 fiyat kampanyamız ile sizler de bu kampanyamızı çok beğeneceksiniz. Yıl bitmeden indirimli fiyatlarımız ile evinizi boyatın, bu büyük fırsatı kaçırmayın.

Pendik ev boyama haricinde hangi hizmetleri veriyorsunuz?

MTS Dekorasyon olarak boya badana hizmetinin dışında bir ev için gerekli olan tüm tadilat dekorasyon işleri profesyonel ekibimiz ile yapılmaktadır. Bizleri aradığınızda talep edeceğiniz Pendik boya hizmetinin haricinde eviniz için talep edeceğiniz tüm işlerde uzman ekibimiz ile yardımcı sizlere yardımcı oluyoruz.

Evinizi için gerekli olan tüm hizmetlerimize buradan erişebilirsiniz.

Pendik'te ev boyatmak kaç TL?

Pendik ilçesinde ev boya hizmetimizin ücreti 1500 TL den başlamaktadır.

Pendik'te Ev badana boyaları ne kadar?

Ev badana boyaları ürün kalitesine göre değişmekle beraber 300 TL den 1500 TL ye kadar boya fiyatları mevcuttur. Firmamız boya ve işçilik dahil 1+1 Ev boyama ücreti 1500 TL den başlamaktadır.

3 1 ev boyama ne kadar?

Pendik ilçesinde 3+1 ev boyama ücreti boya dahil 3250 TL den başlamaktadır.

Örnek bir boya badana çalışmamızı aşağıdaki videomuzdan izleyebilirsiniz. Bu çalışmamızda komple ev tadilatı firmamız tarafından yapılmıştır.

Bizlere 0532 395 13 41 telefon numaramızdan ulaşarak ücretsiz ekspertiz veya boya badana ücretini öğrenebilirsiniz.