Çatı Tadilat

ÇATI ONARIMI

cati-onarim

Binalarımızda veya müstakil evlerimizde kurulu olan çatılar zaman içerisinde güneş, yağmur, kar, rüzgar v.b. doğal nedenler ile bazen de yaşanan kazalarda çatı tamirine ihtiyaç duyarız. Özellikle havaların kötü olduğu durumlarda çatımızda yaşanacak su yalıtım problemlerini onarmak daha zorlu olmaktadır.

Firmamız içerisinde uzman çatı ustaları bulunmaktadır. Deneyimlediğimiz çatı tamiri konularında müşterilerimizin çatı tadilat sorunlarına çözüm getiriyoruz. Catiustasi personelimiz ile çatı tadilatı sorunlarınız firmamız tarafından özenle ve titizlikle yapılıyor olacaktır.

Çatı firmaları arasında yer alan MTS tamir ve dekorasyon firmamız, Zeytinburnu çatı ustası arayan bölgeler başta olmak üzere tüm bölgelerde çatı tamiri sorunlarına çözüm getirmektedir.

Çatı oluk tamiri konusunda da sunduğumuz profesyonel hizmetimiz ile en uygun çatı tamiri fiyatlarını sunarak müşterilerimizin çatı tamiri problemlerine destek oluyoruz.

Çatılarda bulunan kiremitler zaman içerisinde çatlayıp kırılabilmektedir. Kiremit altında yalıtım malzemesi olmadığı veya hasarlı olduğu durumda yaşanabilecek sorunlar giderek büyüyebilmektedir. Kiremit çatı ustası personelimiz bu konuda da profesyonel hizmet sağlamaktadır.

Web sitesinin hosting süresi doldu ve yakında yayından kalkacaktır. Web tasarım sorumlunuzla iletişim kurarak hosting süresini uzatabilirsiniz.

Bilgi Talep Formu

Lütfen formu eksiksiz doldurunuz.