Çekmeköy Tadilat Ev Dekorasyon

Çekmeköy Tadilat Hizmeti

Firmamız ev tadilat ve dekorasyon işlerinde Çekmeköy semtinde aktif olarak hizmetlerini yerine getirmektedir. 1992 yılında sektörde çalışmaya başladık. O günlerden günümüze değişen teknolojiyi takip eden firmamız güçlü, profesyonel ekibi ile Çekmeköy semtinde ev ve binanız için gerekli olan tüm ihtiyaçlarınızı karşılamaktadır. Büyüyen organizasyonumuz içerisinde yer alan her bir takım arkadaşımız, alanında uzman, yıllarca farklı konseptlerdeki ev ve binalarda çalışmış, kendini kanıtlamış ustalardan oluşmaktadır.

MTS Dekorasyon Çekmeköy semtinde ev ve tadilat işlerinde müşteri memnuniyetini en önemli ilke olarak kabul etmiştir. İçimize sinmeyen bir çalışmayı müşterimize sunma politikasını asla izlememişizdir.

Sizlerde ev veya binanız için herhangibir tadilat veya dekorasyon çalışmasında firmamıza güvenle tercih edebilirsiniz. Bizlere iletişim numaralarımızdan hızlıca ulaşabilir ya da Bilgi Talep Formumuzu doldurarak sizleri aramamızı sağlayabilirsiniz.

Çekmeköy Boya Badana

MTS Dekorasyon ve Tadilat hizmetleri, Çekmeköy boya badana hizmetinde aranan firmalardan biri olmayı başarmıştır. Birçok farklı projede çalışmış güçlü kadrosu sayesinde Çekmeköy semtinde badana boya işlerinizde boya badana ustası tercihiniz olmaktan memnuniyet duyarız.

Boya badana süreçlerinde müşterilerimizden aldığımız detay bilgiler ile işçilik ya da malzeme artı işçilik şeklinde hizmet veriyoruz. Müşterimizin kararsız kaldığı her durumda gerekli şeffaf açıklama ilkemiz ile tüm teknik ve konuma özel bilgilendirmeyi müşterimize sunuyoruz.

Çekmeköy badana boya hizmeti talep eden bazı müşterilerimiz boya badana çalışmalarında ne istediklerini bilirken bazı müşterilerimiz kararsız kalabilmektedir. Çoğu zaman müşterilerimiz, ev ortamları için hangi kalitede boya tercih edilmesi gerektiği konusunda firmamızdan bilgi talep etmektedirler. Boya tercihi konusu önemli olup, boya tercihi konum ve kullanım alışkanlıklarına göre değişiklik gösterebilmektedir.

Çekmeköy Dış Cephe Mantolama

Firmamız, Çekmeköy semtinde dış cephe mantolama hizmetlerini profesyonel kadrosuyla birlikte sunmaktadır. Mantolama dübeli gibi en ufak ancak çok önemli bir konuma sahip olan ürününden yalıtım malzemesinin kalitesine kadar en ufak detayları inceleyen firmamız, müşterilerine kaliteli mantolama hizmeti sunmaktadır. Mantolama hizmetlerini malzeme ve işçilik olarak gerçekleştiren firmamız mantolama fiyat konusunda müşteri memnuniyetini sağlayan bakış açısıyla işlerini gerçekleştirmektedir. Çekmeköy Mantolama fiyatları bina konumu ve detaylarına göre değişiklik göstermektedir. Çekmeköy Mantolama fiyatları hakkında bilgi almak için bilgi talep formumuzu doldurabilir iletişim numaralarından bizlere ulaşabilirsiniz.

Çekmeköy Dış Cephe Boyama

MTS Dekorasyon Çekmeköy dış cephe boyama hizmeti ile müşterilerinin binaları için en güzel dış cephe boya renkleri ürünlerini kullanmaktadır. Dis cephe boyasi ürünleri arasında en çok tercih edilen markalar arasında marshall dış cephe boyası gelmektedir. Sonrasında filli boya dış cephe boyası ürününü tercih eden müşterilerimiz silikonlu dış cephe boyası ürünlerine de rağbet göstermektedir. Son günlerde sıkça televizyonlarda görmeye alıştığımız jotun dış cephe boya fiyatları için firmamızdan da fiyat teklifi alabilirsiniz. Müşterilerimiz en çok tercih edilen dış cephe boya renklerini öğrenmek istiyor. Her yıl moda rüzgarına göre daire içi ve bina dışı boya renkleri farklılık göstermektedir. Müşteri bina konumuna göre renk seçiminin önemli olduğunu biliyoruz. Binanın konumu güneşin binaya yansıma düzeyleri incelenerek uygulanması gereken renk aralıkları belirlenmekte, müşteri talepleri ile karşılaştırarak en çok tercih edilen boya ortaya çıkartılmaktadır. Firmamız dış cephe boyama ve dış cephe mantolama hizmetleri sırasında gerekli olan tüm Kişisel Koruma ekipmanlarını çalışanları için kullanmaktadır. Firmamız iş güvenliği kurallarına %100 uyum sağlamaktadır.

Çekmeköy Dekor Boyama

MTS Dekorasyon Çekmeköy dekor boyama hizmeti ile evinizde farklı konseptler oluşturmaya devam ediyor. Çekmeköy Dekor boya hizmeti profesyonellik gerektiren bir boyama hizmetidir. Dekoratif duvar boyasının kaliteli olması dekoratif rulo fırçasının iyi malzemeden üretilmiş olması çalışmanın kalitesini etkileyen önemli unsurlardandır. Bu yüzden filli boya dekoratif boya fiyatlarını müşterilerimize ileterek kendilerine bu süreçte profesyonel dekor boya hizmeti sağlıyoruz. Birçok müşterimiz kumlu dekoratif boya modelleri ile ilgilenmekte olup renk skalasına göre tercihte bulunarak bu uygulamaları da gerçekleştiriyoruz. Çekmeköy Salon duvar boya dekorasyonu ile müşterilerimiz evinin her odası için dekor boyama hizmeti almak istiyorlar. Bu süreçte firmamız kaliteli malze ve kaliteli işçilik ilkesiyle müşterilerine sorunsuz dekor boyama hizmeti sağlamaktadır. Dekor boya fiyatları diğer malzemelerde olduğu gibi satın alınan döneme göre değişiklik göstermekle beraber toptan yada toptan fiyatına perakende satış gösteren mağazalarda dekor boya fiyatlarını öğrenebilirsiniz. Firmamız bu konuda sizlere yön vererek doğru dekor boya fiyatını almanıza yardımcı olmaktadır. Çekmeköy Dekorasyon boya tercihinizde MTS Çekmeköy Dekorasyon firmamızı tercih ederek işi profesyonellere bırakabilirsiniz. İletişim numaralarımızdan bizlere ulaşabilir, bilgi talep formunu doldurarak sizleri aramamızı isteyebilir ve uzman görüşünden hemen faydalanabilirsiniz.

Çekmeköy Duvar Kağıdı Kaplama

Çekmeköy duvar kağıdı kaplama hizmetini sunan MTS Dekorasyon, prüzsüz duvar kağıdı kaplama hizmeti ile müşterilerine bu yönde ekonomik çözümler sunmaktadır. Çekmeköy Duvar kağıdı kaplama çalışması profesyonellik gerektiren bir hizmettir. Kendinden yapışkanlı duvar kağıdı modelleri zaman sonra yapışkanlık özelliğini yitirerek duvarınızda hoş olmayan görüntülere neden olabilmektedir. Bu yüzden duvar kağıtları tercih edilirken kaliteli ürünler tercih edilmelidir. Çekmeköy 3 boyutlu duvar kağıdı gibi ya da taş desenli duvar kağıdı modellerini bilindik mağazalar olan tekzen duvar kağıdı modelleri arasından ya da duvar kağıtları koçtaş mağazalarından tercih edebilirsiniz. Burada uzman görüşü almanızda fayda vardır. Duvarınızın yapısına ve durumuna göre duvar kağıdı seçilmelidir. Çekmeköy TV arkası duvar kağıdı uygulamamız ile odanız çok güzel bir görünüme kavuşabilir. Çekmeköy Duvar kağıdı fiyatları ekonomik olarak diğer dekorasyon malzemelerine göre uygun olsa da işçilik hizmeti tamamen profesyonel ellerden geçmesi gerekmektedir. Nitekim düzgün yapıştırılmayan duvar kağıtları ya da duvar tipine göre tercih edilmeyen duvar kağıtları zaman içerisinde geri sarkmalar, boş hava alanlarının oluşmasına neden olacaktır. İthal duvar kağıtları burada yine kalitelerine göre tercih edilmekle beraber firmamızdan ön inceleme talep ederek en iyi duvar kağıdı seçmenize yardımcı olmak isteriz. Duvar kağıdı modelleri arasından mobilya renkleriniz, güneş ışığının yayılma oranı da dikkate alınarak sizlere en iyi duvar kağıdı modelini sunuyor olacağız.

Çekmeköy Duvar kağıdı uygulamasında sorun yaşamak istemiyorsanız MTS Dekorasyonu arayabilir, bilgi talep formunu doldurarak sizlere ulaşmamızı sağlayabilirsiniz.

Çekmeköy Alçı Boya

MTS Dekorasyon Çekmeköy alçı boya çalışmalarında evinizde yapılması istediğiniz odalar için profesyonel alçı boyama hizmeti sağlamaktadır. Alci boyama ile duvar zemininin hizalanması ve boya zeminini düz bir şekilde oluşturma işlemi çok önemlidir. Alci boyasi ile odalarınıza farklı bir estetik katarak özel görünümler oluşturabilirsiniz. Alçı boya fiyatları oda ölçüsüne göre değişmekte olup ne kadar kullanılacağı konusunda firmamızdan bilgi talep edebilirsiniz. Alçı boya ile ilgili sadece odalarınızı değil alçı tavan boyası da kullanmak gerekecektir. Saten alçı boyası kullanmayı da tercih edebilirsiniz. Saten alçı ve boya işçilik fiyatları hakkında gerekli teknik bilgi ve ücret bilgisini firmamız iletişim numaralarında bizlere ulaşarak öğrenebilirsiniz. Önemli olan müşterilerimizin doğru bilgiler ışığında evleri için en iyi alçı boya uygulamasını tercih etmeleri olacaktır. Çekmeköy alçı ve boya ustası arayanlar MTS dekorasyonu tercih ederek uzman bilgi birikiminden faydalanabilirler.

Çekmeköy Kartonpiyer

MTS Dekorasyon Çekmeköy kartonpiyer hizmeti arayan müşterilerimize profesyonel ekibi ile destek sağlamaktadır. Ev veya iş yeriniz için gerekli olan kartonpiyer, stropiyer hizmetini firmamızdan tedarik edebilirsiniz. Çekmeköy Alçıpan modelleri içerisinde en çok tercih edilen tv ünitesi alçıpan çalışması için bizlere danışabilirsiniz. Kartonpiyer çalışmasını stropiyer perdelik ve tavan alçıpan çalışması olarak da uygulamaktayız. Çekmeköy Stropiyer çıta modeli ile evinizdeki görsellik çok daha güzelleşiyor olacak. Kartonpiyer çalışmalarımızda müşterilerimizin tercih ettikleri diğer bir çalışma ise ledli kartonpiyer çalışmasıdır. Gerekli elektrik tesisatını da firmamız döşemekte sizlere anahtar teslim bir proje sunmaktadır. Özellikle oturma odası veya salonunuz için de tercih edebileceğiniz kartonpiyer perdelik modelleri ile de sizlere hizmet sunuyoruz. Tüm Çekmeköy kartonpiyer taleplerinizde anahtar teslim projeler sunuyoruz.

Çekmeköy Seramik Tadilat ve Fayans Tadilat

Evlerimizde görselliğin ön plana çıkartıldığı alanlardan biri olan mutfak ve hol gibi alanlarda yer zeminin uygulaması önem arzetmektedir. Burada tercih edilecek fayans modelleri ile evinizde çok güzel bir çalışma içerisine girebiliriz. Tüm mutfak fayansları, banyo fayanları gibi çalışmaları alanında uzman ekibimiz yürütmektedir. Proje yöneticimiz ön bir çalışma ile müşteri ihtiyaçlarına göre çalışmayı planlayarak ilgili fayans modelleri çıkartılarak çalışmalara başlanmaktadır. Genellikle evlerimizde kullandığımız 60x120 yer seramik fiyatları tercih edilmekte ve bunların uygulaması özenli ve titiz bir işçilik ile yerine getirilmektedir. Fayans ile birlikte seramik modelleri de tercih edilen ürünler arasındadır. MTS Dekorasyon olarak eviniz için gerekli olan fayans yenileme, fayans onarımı işlerinde yanınızda yer almaktadır. Bizlere iletişim bilgilerimizden ulaşabileceğiniz gibi bilgi formumuzu da doldurarak erişebilirsiniz.

Çekmeköy Ses Yalıtımı

Çekmeköy semtinde ses yalıtımı konusu uzmanlık alanlarımızdan biridir. Ses yalıtım konusu bina da daireler arasında ya da binalar arasında sıkça soruna neden olmaktadır. Duvar ses yalıtımı konusunda çalışmalarımızı profesyonel bir şekilde müşterilerimize sunuyoruz. Yatak odası ses yalıtımı hizmeti konusunda da firmamızdan bilgi talep eden müşterilerimiz ses yalıtımı ile birlikte daire ısı yalıtımına da katkıda bulunmaktadır. Ses yalıtımı çalışmalarında tercih edilen akustik sünger ürününün kalitesi projelerde önem arzetmektedir. Firmamız duvar ses yalıtımı yanı sıra tavan ses yalıtımı taleplerinde de hizmet vermektedir. Çekmeköy yalıtım firması olarak bizleri tercih edebilirsiniz. Önceliğimiz müşterilerimize ses yalıtımı konusunda doğru bilgiler sunarak kaliteli işçilik ve kaliteli ürün ile istemiş oldukları ses yalıtım hizmetine kavuşturmaktır.

Çekmeköy Su Tesisatı ve Su Yalıtımı

MTS Tadilat hizmeleri olarak su tesisatı ile ilgili tüm sorunlarda hizmet sunmaktayız. Su tesisatı üzerinde oluşan su kaçağı maalesef hızlı önlem alınmadığı durumda evimize, komşumuza veya binamıza dahil zarar verebilir. Su kaçağının olduğu yerlerin hızlıca tespit edilebilmesi için termal kameralar kullanılmakta, nokta atışı yapılarak su kaçağı tespiti yapılabilmektedir. Su izolasyonunun önemli bir konu olduğunu biliyoruz. Su izolasyonu iyi yapılmadığı durumlarda ev içi kokusunun da küflenmelere neden olduğu bilinmektedir. Ayrıca parkelere denk gelmesi durumunda parkeler kabarmakta ve parke değişimine varan maliyetler ile karşılaşılmaktadır. MTS Dekorasyon evinizde zarar gören tüm mobilya, tesisat, dekorasyon hizmetlerini anahtar teslim sunarak farklı hiçbir firmaya gerek kalmadan talep ettiğiniz işlemleri alanında profesyonel ekibi ile yerine getirmektedir. Su yalitimi belirttiğimiz gibi hızlıca onarılması gereken bir durumdur. Bu konuda bizlerden acil servis talebinde bulunabilirsiniz. Değerimizi müşterilerimize sunduğumuz anahtar teslim projeler oluşturmaktadır. Su yalıtımı, su kaçak tespiti profesyonellik isteyen alanlar olup bu konularda bizleri tercih edebilirsiniz.

Çekmeköy Çatı Tadilat

Değişik hava şartlarına maruz kalan çatılarımız zaman içerisinde kullanılan malzeme kalitesine göre yıpranmakta belirli periyotlarda kontroller sağlanmazsa dairemize zarar veren sorunlar ile karşılaşabiliriz. Çekmeköy Çatı ustaları olarak çatı tamiri konusunda onarılması gerekenler alanlar belirlenerek gerekli düzeltici faaliyetler yapılmaktadır. Çekmeköy çatı ustası arayan müşterilerimize çatı tamir işlemlerinde profesyonel hizmet sunmaktayız. Çatı kaplama malzemeleri kontrol edilerek zarar gören kısımları tespit ederek simself bant çatı onarım çalışmasını başlatıyoruz. Baca kenarları gibi ek yapılması gereken alanlarda genellikle sorunların oluştuğunu görmekteyiz. Öncelikli bu alanlar kontrol edilerek simself bant çatı onarım çalışmasını yapıyoruz. Teras katında yaşadığınız su sızıntısı gibi sorunlarda da yağmur suyu boru hatları kontrol ettiğimiz noktalardan biridir. Burada yaşanan tıkanıklıklar ya da yırtıcı kuşların vermiş oldukları zararlar neticesinde su sızıntısı gibi Çekmeköy çatı tamirine yol açan sorunlara neden olabilirler.

MTS Tadilat hizmetleri kapsamında Çekmeköy çatı izolasyonunu çok iyi bir şekilde kontrol ederek gerekli çalışmayı tamamlamaktadır. Her türlü çatı tadilat taleplerinizde firmamıza danışabilir, iletişim kurabilirsiniz.

Çekmeköy Elektrik Tesisatı Arızaları

Çekmeköy semtinde yaşayan müşterilerimiz ev veya iş yerleri içinde oluşabilecek elektrik arıza durumlarında firmamızdan destek alabilirler. Elektrik ariza süreçlerinde ev içerisinde bulunabilecek ürünlerin tamamına göre yük hesabı yapılmaktadır. Bu yük hesabına göre odalar için ayrı ayrı sigortalar konulmaktadır. Ayrıca kaçak akım röleleri ile oluşabilecek arızalarında önüne geçilmektedir. Ancak bu önlemlere rağmen yine de elektrik tesisatınızda problemler oluşabilir. Arızalanan sigortalar olabilir. Elk ariza sorunlarınız için firmamızı arayabilirsiniz. Çekmeköy elektrikçi iş alanı kapsamında ev veya iş yeriniz için tüm arızalara müdahale ederek çözüm sağlıyoruz. Elektrik ustası güvenli bir şekilde tesisatınızı kontrol ederek gerekli arıza onarım işlemlerini gerçekleştirmektedir.

Çekmeköy Parke Değişimi

Parke değişim süreçlerinde müşterilerimize parke modelleri üzerinden beğenecekleri ürünlerin tedariği ile çalışmalarımızı başlatmaktayız. Oda alanları ölçülerek doğru bir fiyatlandırma çalışması yapıyoruz. Laminat parke modelleri arasında çamsan parke modelleri en çok tercih edilen parke modelleri arasında yer almaktadır. Parke firmaları olarak MTS Dekorasyon firmamızı tercih edebilirsiniz. Firmamız bünyesinde yer alan uzman parke ustası parke modelleri arasından tercih edeceğiniz modeli ortalama 3 saat içerisinde döşemektedir.

Parke değişimleri zemin çalışmasının düzgün yapılıp yapılmamasına göre önem arzetmektedir. Zaman içerisinde parke altı boşlukların iyi olmamasından kaynaklı parkelerden ses gelebilmektedir. Ayrıca duvar sınırlarında bırakılan fazla boşluklar parke aralarının zaman içerisinde açılmasına neden olmaktadır.

Profesyonel bir şekilde çalışma yapan firmamız tüm yaşanabilecek sorunları bilmekte parke ustası ekibimiz bu yönde titizlikle çalışmalarını sürdürmektedir. Parkeciler arasında firmamız önemli bir hizmet sunmaya devam etmektedir. Parke seçimi kadar süpürgelik modelleri de müşterilerimiz tarafında sıkça önem verilen konulardan biridir. Çalışmalarımızda özellikle anten kablosu gibi dışarıdan gözüken kablolar süpürgelik içerisine taşınarak görüntü kirliliğinin de önüne geçilmiş olacaktır.

Çekmeköy Otopark Çizgi Boyama

Otopark alanlarının belirsiz olduğu çoğu durumda sürücüler otopark alanlarına gelişigüzel araç park ederek araç kullanım alanlarını kontrolsüz işgal etmektedirler. Bu durumlarda bina sakinleri arasında sorunlar oluşabilmektedir. Firmamız kapalı otopark ya da açık otopark alanlarınıza Çekmeköy otopark yer boyası kullanarak otopark çizgi çalışmasını yapmaktadır. Burada önemli olan Çekmeköy otopark çizgi boyalarının kaliteli çizgi boyası olarak tercih edilmesidir. Araç boylarına göre de otopark boyası sarı rengi tercih etmekte bu aralıklara göre özel çalışmalar yapılmaktadır. Çekmeköy Otopark alanının temizlenerek yer zemininin epoksi ile kaplanması ve üzerine otopark çizgi boyası çalışması yapılmasını da firmamız üstlenmektedir. Otopark zemin boyası ile otopark çizgi boyama çalışmaları hakkında teknik ve detay bilgi için firmamıza başvurarak ücretsiz keşif ve ücret çalışması yapabiliriz.

MTS Dekorasyon ve Tamir hizmetleri olarak evinizin ve binanızın tüm tadilat ve dekorasyon çalışmalarında firmamızı tercih ederek kaliteli bir hizmet alıyor olacaksınız. Ekibimizin profesyonelliği, birçok alanda uzmanlığı sayesinde ihtiyacınız olan tamir hizmetini ekonomik bir şekilde alıyor olacaksınız. Tek yapmanız gereken bize iletişim numaralarımızdan ulaşmanız.

Bilgi Talep Formu

Lütfen formu eksiksiz doldurunuz.