Dış Cephe Boyama

Dış Cephe Boyama Hizmeti

bina-dis-boyama (2)MTS Dekorasyon boya hizmetleri ile dış cephe boyama hizmetlerini profesyonel ekibi ile yerine getirmektedir. 1992 yılından bugüne sunduğumuz hizmetler arasında dış cephe boyama hizmetleri yer almaktadır. Firmamız içerisinde dış cephe boya ustaları yer almaktadır. Dış cephe boyama hizmetleri ile ilgili müşterilerimizden bir talep geldiğinde proje yöneticimiz binayı kontrole gelmektedir. Bina yönetimi ile görüşmeler sağlayarak bina konumuna en uygun dış cephe boya renkleri konusunda müşterileri bilgilendirmektedir. Ayrıca müşterilerimizin sorularına da dış cephe boya proje yöneticimiz yanıt vermektedir. Gösterilen renkler ve yapılan örnek projeler gösterilerek dış cephe boya rengi seçilmiş olur. Maliyet çalışması yapılarak uygun ödeme koşulları ile birlikte müşterimize fiyat teklifi sunulur.

Gelişen teknoloji ile birlikte dış cephe boyama hizmetleri alanında da gelişmeler olmuştur. Ortam şartlarına ve bina konumuna göre müşterimiz tarafından da tercih edilen dış cephe boya renkleri kullanılarak çalışmalar başlatılır. Hava şartları da kontrol edilerek en uygun zaman dilimi tercih edilir. Bina çevresinde gerekli güvenlik tedbirleri alınarak boya iskelesi kurulmaktadır. Tüm çalışmalarımız iş sağlığı ve güvenliği uzmanlarının belirtmiş olduğu önlemler çerçevesinde gerçekleştirilmektedir. Boyama sırasında zarar görmüş olan bina yüzeyleri de onarılmaktadır. Böylece anahtar teslim dış cephe boya çalışması müşteri memnuniyeti sağlanarak sonlandırılmış olur.

Müşterilerimizin önceliği bütçe olmakla beraber dış cephe boya fiyatları konusunda müşterilerimizi bilgilendiririz. Yaz dönemine giriş ile birlikte genel olarak jotun dış cephe boyası, marshall dış cephe boyası, polisan dış cephe boyaları fiyatlarında değişiklikler söz konusu olmaktadır. Bu markalar arasında en çok bilgi almak istenen marka jotun dış cephe boyası ürünleridir. MTS Dekorasyon olarak müşterilerimize kaliteli malzeme ve kaliteli işçilik sunarak bina dış cephe boyama hizmetini profesyonel bir şekilde gerçekleştiririz.

Dış cephe boyama hizmeti ve dış cephe boyama ücretleri hakkında bilgi almak için bilgi talep formunu doldurabilir, iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Bilgi Talep Formu

Lütfen formu eksiksiz doldurunuz.