Duvar Kağıdı Kaplama

DUVAR KAĞIDI HİZMETİ

Duvar-kagitlari

Duvar kağıtları modelleri arasından müşterilerimiz model seçmekte bazen kararsız kalabiliyorlar. Bu modelleri tercih ederken aslında olmak istediğimiz yerde kendimizi hayal ederek o duvar kağıdını kendimize daha çok yakın buluyoruz. Duvar kağıdını uygulayacağımız odanın konumu bu anlamda da tercihleri belirlemede önem arzetmektedir. Örneğin mutfağa koyacağımız bir duvar kağıdı yiyecekler ile ilgili olabilirken yatak odasına veya oturma odasına koyacağımız bir duvar kağıdı daha farklı olacaktır. Bu yüzden duvar kağıdı modelleri seçenekleri oldukça fazladır ve seçimde oldukça zorlanırız.

Duvar kağıdı seçildikten sonra duvarımıza uygulama işi de bir hayli uzmanlık gerektirmektedir. Çünkü duvarımızın boyuna göre tam olarak seçmeli, ekleme yapılacak yerler rötuşlanarak çirkin görüntüler oluşturulmamalı, duvar kağıdı altında boşluk kalmayacak şekilde duvar kağıdı yapıştırılmalıdır. Burada yapıştırma ürünlerinin kalitesi de ayrı bir öneme sahiptir. Çünkü yeterli miktarda kaliteli bir yapıştırıcı kullanılmadığında zaman içerisinde oda ısısı artış ve azalışlarında duvar kağıtları da bu durumdan etkilenmektedir.

Müşterilerimiz tarafından en çok tercih edilen duvar kağıtları aşağıdaki gibidir:

  • 3d duvar kağıdı
  • Taş desenli duvar kağıdı
  • Tv arkası duvar kağıdı
  • Dünya haritası duvar kağıdı
  • Çiçekli duvar kağıdı
  • Manzara duvar kağıdı
  • Flamingo duvar kağıdı

MTS Dekorasyon duvar kağıtlarının tedarik edilmesinde ve uygulama örneklerini müşterilerimize göstererek hizmetin sunulmasında profesyonel olarak destek olmaktadır. Bizlere bilgi talep formunu veya iletişim numaralarımızdan her zaman ulaşabilirsiniz.

Duvar-kagitlari (3)Duvar-kagitlari (2)

Bilgi Talep Formu

Lütfen formu eksiksiz doldurunuz.