Elektrik Tesisatı Arızaları

Elektrik Arıza

elektrik-ariza

MTS Tadilat ve Dekorasyon Hizmetleri olarak ekibimiz içerisinde elektrikçi ustalar yer almaktadır. Müşterilerimizin elektrik arıza durumlarında destek olarak ev ve iş yeri gibi tüm mekanlardaki elektrik sorunları analiz edilerek çözülmektedir. Elektrik arızası birçok nedenden dolayı oluşabilir. Elektrik arızalarının temel nedeni kullanılan cihazlar ya da bu cihazlara karşılık gelen sigortaların zaman içerisinde arızalanmaları olarak dikkate alabiliriz. Elektrik tesisatı olarak kabloların dışarıdan uygun olmayan bir şekilde çekilmiş olması da bu arızalara neden olan diğer nedenlerden biri olarak karşımıza çıkmaktadır. Elektrik ustası ev veya iş yerinize geldiğinde öncelikle müşterimizi dinleyerek olayın hangi işlem sonrası meydana geldiğini öğrenir. Elektrik tesisatı ile ilgili yaşadığımız sorunların çoğunda elektrik ile çalışan cihazların adaptör ya da trafolarında o anki elektrik dalgalanmasından kaynaklı sorunlar olduğu görülmektedir. Elektrik ustalarımız durumu tespit ederek önleyici tedbirleri müşterimiz ile paylaşarak elektrik tesisatının güvenli bir şekilde çalışmasını sağlamaktadırlar.

En yakın elektrikçi arayan müşterilerimize bir telefon kadar uzağız. Elektrik arızası yaşayan müşterimiz ile telefonda görüşerek kendisinin yapabileceği bir durum olup olmadığını öğrenir aksi durumda ekiplerimizi acil koduyla yönlendirerek müdahale de bulunuruz. Servis verdiğimiz hizmet noktaları göz önüne alındığında trafik yoğunluğu dikkate alınmazsa 1 saat içerisinde müşterimizde bulunuyor oluruz. Bu yüzden en yakın elektrikçi arayan müşterilerimizin devamlı bizi tercih etmesi de kendilerine verdiğimiz hızlı servis hizmetindendir.

Yoğunlukla kontrollerimiz ve analizlerimiz sonucu Ümraniye elektrikçi ve Göztepe elektrikçi olarak müşterilerimizden talepler geldiğini gördük. Firmamız bu bölgelere yakın olması münasebetiyle açık elektrikçi olarak da adlandırılmakta ve en yakın elektrikçi statüsünde hızlı servis vermektedir.

Elektrikçi fiyatları hakkında müşterilerimize net bir fiyat veremiyoruz. Telefonda müşterimizden aldığımız bilgilere göre durumu analiz ediyor ve telefonda aldığımız bilgilere göre net olmayan bir fiyat belirtiyoruz. Arıza tespitimizin farklı olması durumunda ihtiyaç duyulacak malzemeler hakkında müşterimizi bilgilendirerek net servis ücretini müşterimize olay yerinde belirtiyoruz. Elektrikçi fiyatları, yaşanan arıza tipine göre değişmektedir. Bünyemizde çalışmakta olan uzman elektrikçiler konusunda gerekli eğitimleri almış ve birçok daire, apartman, işyerlerinde çalışarak deneyim kazanmış personellerimizden oluşmaktadır.

Bilgi Talep Formu

Lütfen formu eksiksiz doldurunuz.