Kartonpiyer Hizmetleri

KARTONPİYER UYGULAMASI

kartonpiyer

Dekorasyon, ev ve işyerleriniz için kartonpiyer hizmeti sunmaktadır. Talebiniz üzerine sizleri ziyaret eden proje yöneticimiz kartonpiyer modellerini kataloğumuzdan göstererek gerekli ölçüleri almaktadır. Bu ölçülere ve tercih edilen modele göre bütçe fiyatı oluşturulmaktadır. Uygun ödeme şartları üzerine anlaşıldığı durumda kartonpiyer üretim aşamasına geçilir.

Kartonpiyer tercihlerinde tavan kartonpiyeri sonrasında alçıpan tv ünitesi talepleri tarafımıza çokça gelmektedir. TV boyuna ve duvarın boyuna göre üretilen alçıpan tv ünitesi ile kullanışlı bir tv ünitesi sahibi olacaksınız.

Tavan kartonpiyeri veya stropiyer modeli belirlenirken birçok model arasından tercihinizi yapabilirsiniz. Bu modeller arasında kartonpiyer fiyatı seçtiğiniz modele göre değişiklik gösterecektir. Stropiyer tavan modelleri ile de evinizin her odasını daha estetik bir görünüme kavuşuyor olacak.

MTS Dekorasyon, tavan kartonpiyeri, stropiyer tavan uygulamalarında yüzlerce müşterisine uyguladığı hizmetler ile siz değerli müşterilerimizin de kartnpiyer ihtiyaçlarını çözmek için bekliyoruz. İletişim bilgilerimizden bizlere ulaşabileceğiniz gibi bilgi talep formunu doldurarak da iletişime geçebiliriz.

Bilgi Talep Formu

Lütfen formu eksiksiz doldurunuz.