Parke Yenileme

PARKECİ | MTS DEKORASYON

parke modelleri

MTS Dekorasyon, parke satın almak isteyen müşterilerimiz için anahtar teslim projeler yapmaktadır. Kaba inşaatlarda parke döşeme işlemi yaparken mevcut dairelerde veya iş yerlerinde parke yenileme çalışmaları yapılmaktadır.

Proje yöneticimiz parke döşettirmek isteyen müşterilerimizi ziyaret ederek laminat parke modellerini, parke çeşitlerini, süpürgelik modellerini kataloglardan göstermektedir. Örnek çalışmalar ile parkenin oda da nasıl göründüğünü de gösteren proje yöneticimiz tercih edilen parke modelini kayıtlara alarak parke döşeme süreci başlatılmış olur.

Parke çeşitleri içerisinde en çok aranan modellerden biri de derzli parke modelleridir. Derzli parke modelleri odaya bir derinlik katarak görünümde bir estetik katmaktadır. Derzli parke modellerinin toptan tedariğini sağlayan firmamızdan tercih edeceğiniz parke yenileme işlemlerinde bütçenize uygun parke modelleri yer almaktadır.

Laminat parke endüstrisi popülerliğini her zaman korumaktadır. Parke ürünleri zaman içerisinde esnekliğini kaybederek aralıklı olarak boşluklar oluşabilir. Bu durum parke üzerinde yürüme yaparken rahatsız edici seslerin oluşmasına neden olur. Ayrıca mobilya değişimi ile birlikte parke modelleri arasından mobilyanıza uygun parke değişimlerini tercih eden müşterilerimizde bulunmaktadır. Mobilya, vitrin ve konsol ürünleri ile birlikte parke uyumluluğu da önem arzetmektedir.

2020 parke modelleri arasından tercih edilen derzli parke modelleri ürünlerinin tedariği konusunda firmamız anahtar teslim projeler üretmektedir. 2021 parke modelleri arasında da derzli parke modellerinin tercih edilen modeller arasında olacağını düşünüyoruz.

Parke ile birlikte kapı çıtası ve süpürgelik modelleri de önem arzetmektedir. Birbiriyle uyumlu olması beklenen süpürgelik modelleri ile oda içerisinde dışarıda kalan kablolar süpürgelik içerisine alınarak göz estetiği sağlanmakta ayrıca güvenlik şartları da yerine getirilmiş olacaktır.

MTS Dekorasyon eviniz veya iş yeriniz için parke döşeme ve parke yenileme çalışmalarında yanınızda yer almaktadır. Müşterimizin tercih edeceği parke modelleri arasından en iyi parke ürününü uygun ödeme koşulları ile tedariğini sağlar montaj işlemi ile anahtar teslim çalışma sağlamış oluruz.

Web sitesinin hosting süresi doldu ve yakında yayından kalkacaktır. Web tasarım sorumlunuzla iletişim kurarak hosting süresini uzatabilirsiniz.

Bilgi Talep Formu

Lütfen formu eksiksiz doldurunuz.