Seramik ve Fayans

MUTFAK FAYANS ve BANYO FAYANS

Fayans

MTS Dekorasyon fayans işlemleri ile mutfak fayans ve banyo fayans alanlarınız için fayans hizmeti sağlamaktadır. Mutfağında değişiklik yapmak isteyen müşterilerimiz için mutfak fayans hizmeti ile mutfaklarınızı baştan aşağıya yeniliyoruz. Mutfak fayans ürünleri de zaman içerisinde kullanım yoğunluğuna göre eskimekte yeni modeller ile değişimi gündeme gelmektedir. Hergün kullandığımız mutfak fayansları ayrıca temizleyici maddeler ile de yıpranmakta ilk görünümlerini zaman içerisinde kaybetmektedirler.

Fayans fiyatları modellerine göre değişmekle beraber firmamız fayans fiyatları hakkında toplamda ekonomik çözümler sağlamaktadır. Mutfak veya banyonuzun büyüklüğüne göre kullanılacak fayanslar ve ebatlarına göre fayans fiyatları ortaya çıkmaktadır. Mutfak fayans modelleri arasından seçeceğiniz fayans modeli de fiyatı belirlemede etkendir. Koçtaş, Tekzen vb. yapı firmalarından temin edeceğiniz fayans modellerinin montajı ve uygulaması firmamız tarafından yapılacağı gibi tarafımızdan sunulan modeller arasından seçeceğiniz fayans modeli ile de anahtar teslim proje sağlanıyor olacaktır. Diğer firmalardan alınacak mutfak fayansları ile banyo fayanslarının garantisi tedarik edilen firma tarafından verilmektedir. Tarafımızdan işçiliği de alınan fayans modelleri için garantimiz işçilik ve malzeme olarak gerçekleştirilmektedir.

Banyoda kullanılan banyo fayans modelleri estetik ve görünüm açısından büyük öneme sahiptir. Banyomuza girdiğimizde bizlere estetik görünüm sunmalı, göze hitap edebilmeli aydınlık ortam ferahı sunmalıdır.

Mutfak fayansları ve banyo fayansları ile ilgili her türlü teknik bilgi için bizleri arayabilir, firmamızdan fayans veya seramik uygulama hizmeti talep edebilirsiniz.

Bilgi Talep Formu

Lütfen formu eksiksiz doldurunuz.