Ses Yalıtımı

SES İZOLASYONU

ses-izolasyonu

Binamızda ses yalıtımları inşaat aşamasında kullanılan ürünlerden kaynaklı olarak zayıf olmaktadır. Özellikle aynı katta bulunan yan yana bulunan dairelerde ses geçişleri yoğun olarak yaşanmaktadır. Ayrıca katlar arasındaki ses yalıtımları da zayıf olduğu bilinmektedir. Ses yalıtımı uzmanlık gerektiren bir çalışmadır. Ses dalgalarının emilip farklı ortamlara yayılmasını önüne geçmek için ortamda ses ölçümleri yapılmaktadır. Ses yalitimi bu anlamda önemlidir. Müşterilerimizin yatak odası ses yalıtım, oda ses yalıtım hizmetleri konusunda oldukça fazla talepleri bulunmaktadır.

Ses izolasyonunu kaliteli ürün ve kaliteli işçilik hizmetiyle buluşturan firmamız profesyonel hizmet anlayışıyla ses izolasyonu sorununuza çözüm getirmektedir. Ses yalıtım malzemelerinin kaliteli olanları tercih edilerek ses izolasyonu sorunları kesin olarak giderilmektedir. Burada kullanılan akustik sünger özelliklerinin çok iyi seçilmiş olması gerekmektedir.

Duvar ses yalıtımı ile odalar arası ya da daireler arası duvar ses yalıtımı sorununa da çözüm getiriyoruz. Duvar ses yalıtımı ile birlikte daireler arası tavan ses yalıtımı da müşterilerimiz tarafından talep edilen bir hizmettir. MTS Dekorasyon olarak ev ses yalıtımı konusunda profesyonel ekiplerimiz ile sizlere kaliteli hizmet sunuyoruz.

Ses yalıtımında kullanılacak malzemelerin miktarı fiyat belirleyici unsurdur. Ses Yalıtımı fiyatları da yapacağımız keşif sonrası netleşmektedir.

Web sitesinin hosting süresi doldu ve yakında yayından kalkacaktır. Web tasarım sorumlunuzla iletişim kurarak hosting süresini uzatabilirsiniz.

Bilgi Talep Formu

Lütfen formu eksiksiz doldurunuz.