Su Yalıtımı

SU İZOLASYONU

su-yalitimi

MTS Tadilat ve Dekorasyon hizmetleri arasında su yalıtımı hizmeti de bulunmaktadır. Bazen evimizdeki su tesisatı ya da farklı nedenlerden dolayı oluşan su sızıntılarında su yalıtımı önem arzetmektedir. Su kaynağını tespit etmek yapılması gereken birinci işlemdir. Ancak yağmur gibi doğal yollardan gelen su akıntılarında balkon, pencere veya çatı gibi dış ortamlar ile temasın olduğu bölümlerde su yalıtımı çok iyi bir şekilde yapılmalıdır.

Firmamız su yalıtımı konusunda kullandığı su yalıtım malzemeleri ile müşterilerinin sorunlarını uzun yıllar boyunca giderecek çözümler üretmektedir. Yalıtım malzemesi tercihinde kaliteli malzeme ilkesine uygun ürünler tercih edilmektedir. İsonem su yalıtım ürünleri de bu ürünlerin başında gelmektedir. İsonem su yalitimi ürünleri de müşterilerimiz tarafından sıkça tercih edilmektedir.

Su yalıtım fiyatlarını araştıran müşterilerimiz için MTS Tadilat ve Dekorasyon hizmetleri olarak proje yöneticimiz ön bir keşif yaparak müşteri bütçesine özel bir çözüm üzerinde anlaşılmaktadır. Amacımız %100 müşteri memnuniyetini sağlayarak müşterimizin su yalıtımı konusunda çözüme kavuşturulmasını sağlamaktır.

Su geçirmez izolasyon malzemesi tercihinde isonem su yalıtım ürünlerini tercih eden firmamıza bilgi talep formunu doldurarak ulaşabilir ya da iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

Bilgi Talep Formu

Lütfen formu eksiksiz doldurunuz.